PKG3AB

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 13.7 kg |
| Vikt (netto) | 11.85 kg |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |