PKG3AB

Tildelingen af kogepladerne kan tilpasses dine behov individuelt. Billedet er kun til eksempel.
| Bredde | 370 mm |
| Højde | 73 mm |
| Dybde | 540 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 13.7 kg |
| Vægt (netto) | 11.85 kg |
| Materiale overflade | Ceramic glass |
| Overfladeegenskab | Glossy |
| Farve | objectbricks.colour.black |