PKAS3HL

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 852 mm |
| Height | 199 mm |
| Depth | 540 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 36 kg |
| Weight (net) | 30 kg |
| Surface material | Ceramic glass |
| Surface property | Glossy |
| Colour | objectbricks.colour.black |
| Cooktop extractor power levels | 9 |
| Cooktop power levels | 9 |
| Duct connection | Ecotube |
| Operating mode | Exhaust air/Recirculation |
| Number of cooking zones | 4 |
| Cooktop type | Radiant Heater |