PKAS3HL

Keittotasojen järjestys voidaan mukauttaa yksilöllisesti tarpeidesi mukaan. Kuva on viitteellinen.
| Leveys | 852 mm |
| Korkeus | 199 mm |
| Syvyys | 540 mm |
| Paino (sis. tarvikkeet ja pakkauksen) | 36 kg |
| Paino (netto) | 30 kg |
| Pintamateriaali | Ceramic glass |
| Pintamateriaalin ominaisuus | Glossy |
| Väri | objectbricks.colour.black |
| Keittotason höyrynpoiston tehotasot | 9 |
| Keittotason tehotasot | 9 |
| Kanavaliitäntä | Ecotube |
| Käyttötapa | Exhaust air/Recirculation |
| Keittoalueiden määrä | 4 |
| Keittotasotyyppi | Radiant Heater |