PKAS3FIAB

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 852 mm |
| Výška | 199 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 35 kg |
| Hmotnosť (netto) | 23 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Glossy |
| Farba | objectbricks.colour.black |
| Stupne výkonu odsávania pár | 9 |
| Stupne výkonu varnej dosky | 9 |
| Veľkosť varnej zóny vpredu vľavo | 230 x 230 |
| Veľkosť varnej zóny vpredu vpravo | 230 x 230 |
| Veľkosť varnej zóny vzadu vľavo | 230 x 230 |
| Veľkosť varnej zóny vzadu vpravo | 230 x 230 |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu vľavo | 3680 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu vpravo | 3680 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vzadu vľavo | 3680 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vzadu vpravo | 3680 W |
| Potrubná prípojka | Ecotube |
| Režim prevádzky | Exhaust air/Recirculation |
| Počet varných zón | 4 |
| Druh varnej dosky | Surface Induction |
| Výkon varnej zóny vzadu vpravo | 2100 |
| Výkon varnej zóny vzadu vľavo | 2100 |
| Výkon varnej zóny vpredu vpravo | 2100 |
| Výkon varnej zóny vpredu vľavo | 2100 |