PKAS3FIAB

The arrangement of the cooktops can be individually adapted to your needs. The illustration is for illustrative purposes only.
| Latitude | 852 mm |
| Height | 199 mm |
| Depth | 540 mm |
| Weight (incl. accessories/packaging) | 35 kg |
| Weight (net) | 23 kg |
| Surface material | Ceramic glass |
| Surface property | Glossy |
| Colour | objectbricks.colour.black |
| Cooktop extractor power levels | 9 |
| Cooktop power levels | 9 |
| Size of front left cooking zone | 230 x 230 |
| Size of front right cooking zone | 230 x 230 |
| Size of rear left cooking zone | 230 x 230 |
| Size of rear right cooking zone | 230 x 230 |
| Output front left cooking zone power setting | 3680 W |
| Output front right cooking zone power setting | 3680 W |
| Output rear left cooking zone power setting | 3680 W |
| Output rear right cooking zone power setting | 3680 W |
| Duct connection | Ecotube |
| Operating mode | Exhaust air/Recirculation |
| Number of cooking zones | 4 |
| Cooktop type | Surface Induction |
| Rear right cooking zone output | 2100 |
| Rear left cooking zone output | 2100 |
| Front right cooking zone output | 2100 |
| Front left cooking zone output | 2100 |