PKC3AB

De indeling van de kookvelden kan naar wens afzonderlijk worden aangepast. De afbeelding is ter illustratie.
| Breedte | 370 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Gewicht (incl. toebehoren/verpakking) | 8.6 kg |
| Gewicht (netto) | 7.2 kg |
| Materiaal oppervlak | Ceramic glass |
| Oppervlakte-eigenschap | Glossy |
| Kleur | objectbricks.colour.black |
| Aansluitspanning | 380 - 415/2N V |
| Frequentie | 50-60 |
| Stroomverbruik maximaal | 4400 W |
| Lengte netaansluitkabel | 2 m |
| Aansluitwaarde maximaal | 4400 W |
| Zekering | 2 x 16 |
| Vermogensniveaus kookveld | 9 |
| Grootte kookzone vooraan | 120 / 180 / 235 |
| Grootte kookzone achteraan | 120 / 200 |
| Verwarmingsring kookzone vooraan | 3 |
| Verwarmingsring kookzone achteraan | 2 |
| Vermogen Powerniveau kookzone vooraan | W |
| Vermogen Powerniveau kookzone vooraan | W |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Kookveldsoort | Radiant Heater |
| objectbrick.cooktop.communication-cable-length.label | 0.99 m |
| objectbrick.cooktop.connection-cable-length.label | 0.99 m |