PKT3

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 16.81 kg |
| Vikt (netto) | 15.88 kg |
| Material yta | Stainless steel |
| Ytans egenskap | Brushed |
| Färg | Silver |
| Anslutningsspänning | 380 - 415/2N V |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 4800 W |
| Längd nätanslutningskabel | 2 m |
| Anslutningsvärde max. | 4800 W |
| Säkring | 2 x 16 |
| Storlek främre kokzonen | 295 x 230 |
| Storlek bakre kokzonen | 295 x 230 |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Typ av spishäll | Tepan Stainless Steel Grill |
| objectbrick.cooktop.temperature-control-range.label | 70 - 250 °C |