PKAS3

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 468 mm |
| Höjd | 199 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 13.67 kg |
| Vikt (netto) | 12.36 kg |
| Material yta | Stainless steel 1.4016 |
| Färg | Silver |
| Anslutningsspänning | 220 - 240 V |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 0.99 W |
| Längd nätanslutningskabel | 0.99 m |
| Matningsvolym max. | 670 m3/h |
| Kanalanslutning | Ecotube |
| Effektnivåer spisfläkt | 9 |
| Driftsätt | Exhaust air/Recirculation |