PKA3AB

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 482 mm |
| Höjd | 176 mm |
| Djup | 540 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 10.35 kg |
| Vikt (netto) | 9.04 kg |
| Material yta | Stainless steel 1.4016 -II Black |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Anslutningsspänning | 220 - 240 V |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 550 W |
| Längd nätanslutningskabel | 2 m |
| Matningsvolym max. | 613 m3/h |
| Kanalanslutning | Ecotube |
| Effektnivåer spisfläkt | 9 |
| Driftsätt | Exhaust air/Recirculation |