PURU2

| Materiał filtra | Activated charcoal filter with ion exchanger |
| Maks. żywotność filtra | |
| Szerokość | 760 mm |
| Wysokość | 199 mm |
| Głębokość | 515 mm |
| Masa (łącznie z wyposażeniem dodatkowym/opakowaniem) | 23.2 kg |
| Masa (netto) | 16.5 kg |
| Materiał powierzchni | Ceramic glass |
| Właściwości powierzchni | Glossy |
| Kolor | objectbricks.colour.black |
| Wielofazowe napięcie przyłącza | 380 - 415 2N / 3N |
| Napięcie przyłączenia, 1 faza | 220 - 240 |
| Częstotliwość | 50-60 |
| Maksymalny pobór mocy | 7360 W |
| Zabezpieczenie/przyłącze prądowe 1-fazowe | 1 x 32 (1 x 20 / 1 x 16) |
| Zabezpieczenie/przyłącze prądowe 2-fazowe | 2 x 16 |
| Zabezpieczenie/przyłącze prądowe 3-fazowe | 3 x 16 |
| Stopnie mocy wyciągu oparów | 9 |
| Stopnie mocy płyty grzewczej | 9 |
| Duże pole grzewcze, przód po lewej | Ø 210 |
| Duże pole grzewcze, przód po prawej | Ø 210 |
| Duże pole grzewcze, tył po lewej | Ø 175 |
| Duże pole grzewcze, tył po prawej | Ø 175 |
| Moc pola grzewczego, przód po lewej, stopień POWER | 3000 W |
| Moc pola grzewczego, przód po prawej, stopień POWER | 3000 W |
| Moc pola grzewczego, tył po lewej, stopień POWER | 2100 W |
| Moc pola grzewczego, tył po prawej, stopień POWER | 2100 W |
| Tryb pracy | Recirculation |
| Liczba pól grzewczych | 4 |
| Rodzaj płyty grzewczej | Induction |
| Gwarantowany okres dostępności aktualizacji oprogramowania (od daty zaprzestania produkcji produktu) | 5 Years |