PUXA2

| Bredd | 830 mm |
| Höjd | 199 mm |
| Djup | 515 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 23.8 kg |
| Vikt (netto) | 16.9 kg |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Anslutningsspänning flerfas | 380 - 415 2N / 3N |
| Anslutningsspänning 1-fas | 220 - 240 |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 7600 W |
| Säkring / nätanslutning 1-fas | 1 x 32 (1 x 20 / 1 x 16) |
| Säkring / nätanslutning 2-fas | 2 x 16 |
| Säkring / nätanslutning 3-fas | 3 x 16 |
| Effektnivåer spisfläkt | 9 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre vänstra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek främre högra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek bakre vänstra kokzonen | 230 x 230 |
| Storlek bakre högra kokzonen | 230 x 230 |
| Effekt Power-läge främre vänstra kokzonen | 3000 W |
| Effekt Power-läge främre högra kokzonen | 3000 W |
| Effekt Power-läge bakre vänstra kokzonen | 3000 W |
| Effekt Power-läge bakre högra kokzonen | 3000 W |
| Kanalanslutning | Ecotube |
| Driftsätt | Exhaust |
| Antal kokzoner | 4 |
| Typ av spishäll | Surface Induction |
| Garanterad tillgänglighetsperiod för programvaruuppdateringar (från datum för produktens upphörande) | 5 Years |