CKG

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 327 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 515 mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 11 kg |
| Vikt (netto) | 10 |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Anslutningsspänning | 220 - 240 V |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 5000 W |
| Längd nätanslutningskabel | 2 m |
| Anslutningsvärde max. | 20 W |
| Säkring | 1 x 16 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre kokzonen | 240 |
| Storlek bakre kokzonen | 200 |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Typ av spishäll | Gas |
| objectbrick.cooktop.front-grate-size.label | 270 x 270 x 25 |
| objectbrick.cooktop.back-grate-size.label | 235 x 235 x 25 |
| objectbrick.cooktop.front-cookzone-power-high-burner.label | 800 - 3000 |
| objectbrick.cooktop.back-cookzone-power-standard.label | objectbricks.back-cookzone-power.550-2000 |
| objectbrick.cooktop.gas-hose-thread-diameter.label | 1/2" Cylindrical |