CKCB

Kokfältens placering kan anpassas individuellt enligt dina behov. Bilden tjänar som exempel.
| Bredd | 327 Mm |
| Höjd | 75 Mm |
| Djup | 515 Mm |
| Vikt (inkl. tillbehör/förpackning) | 7 Kg |
| Vikt (netto) | 7 Kg |
| Material yta | Ceramic glass |
| Ytans egenskap | Glossy |
| Färg | objectbricks.colour.black |
| Anslutningsspänning | 220 - 240 V |
| Frekvens | 50-60 |
| Effektförbrukning max. | 3680 W |
| Längd nätanslutningskabel | 2 M |
| Anslutningsvärde max. | 3680 W |
| Säkring | 1 x 16 |
| Effektnivåer spishäll | 9 |
| Storlek främre kokzonen | 180 |
| Storlek bakre kokzonen | 120 / 180 |
| Värmekretsar främre kokzonen | 1 |
| Värmekretsar bakre kokzonen | 2 |
| Effekt främre kokzonen | 1600 W |
| Effekt bakre kokzonen | 1600 W |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Typ av spishäll | Radiant Heater |