CKCH

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 327 Mm |
| Výška | 75 Mm |
| Hĺbka | 515 Mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 7 Kg |
| Hmotnosť (netto) | 7 Kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Glossy |
| Farba | objectbricks.colour.black |
| Pripojovacie napätie | 220 - 240 V |
| Maximálna spotreba energie | 3680 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 2 M |
| Príkon max. | 3680 W |
| Istenie poistkami | 1 x 16 |
| Stupne výkonu varnej dosky | 9 |
| Veľkosť varnej zóny vpredu | 215 |
| Veľkosť varnej zóny vzadu | 120 / 180 |
| Ohrevný okruh varnej zóny vpredu | 1 |
| Ohrevný okruh varnej zóny vzadu | 2 |
| Výkon varnej zóny vpredu | 2100 W |
| Výkon varnej zóny vzadu | 1600 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu | 3000 W |
| objectbrick.cooktop.number-of-cooking-zones.label | 2 |
| Druh varnej dosky | Radiant Heater |