CKA2FIT

Usporiadanie varných zón je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
| Šírka | 772 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Hmotnosť (vrátane príslušenstva/obalu) | 41 kg |
| Hmotnosť (netto) | 38 kg |
| Materiál povrchu | Ceramic glass |
| Povrchové vlastnosti | Glossy |
| Farba | objectbricks.colour.black |
| Stupne výkonu odsávania pár | 5 |
| Stupne výkonu varnej dosky | 9 |
| Veľkosť varnej zóny vpredu vľavo | 230 x 230 |
| Veľkosť varnej zóny vzadu vľavo | 230 x 230 |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vpredu vľavo | 3680 W |
| Výkon stupne výkonu varnej zóny vzadu vľavo | 3680 W |
| Potrubná prípojka | Ecotube |
| Režim prevádzky | Exhaust air/Recirculation |
| Počet varných zón | 4 |
| Druh varnej dosky | Surface Induction |