PKAS3AB

Tildelingen af kogepladerne kan tilpasses dine behov individuelt. Billedet er kun til eksempel.
| Bredde | 468 mm |
| Højde | 199 mm |
| Dybde | 540 mm |
| Vægt (inkl. tilbehør/emballage) | 14.07 kg |
| Vægt (netto) | 12.76 kg |
| Materiale overflade | Stainless steel 1.4016 -II Black |
| Farve | objectbricks.colour.black |
| Tilslutningsspænding | 220 - 240 V |
| Frekvens | 50-60 |
| Strømforbrug maks. | 550 W |
| Lang tilslutningsledning | 2 m |
| Luftkapacitet, maks. | 670 m3/h |
| Kanaltilslutning | Ecotube |
| Effekttrin for kogepladens emfang | 9 |
| Driftsmåde | Exhaust air/Recirculation |