Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Kontakt międzynarodowy

Australia

BORA APAC Pty Ltd
Markus Ostermaier
100 Victoria Road
Drummoyne NSW 2047
Tel: +61 2 7900 5580
Fax: +61 2 9712 41 31
m.ostermaier@boraapac.com.au


Austria

BORA Vertriebs GmbH & Co. KG
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-0
Mail: mail@bora.com


Belgia / Luksemburg

Matthias Merlin
Moenstraat 3
8554 Sint Denijs
Tel: +32 0473 624 641
Mail: m.merlin@bora.com


 

Bułgaria

Jakob Sattler
International Sales Manager
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-54
Mail: j.sattler@bora.com


Chorwacja

Alkor Trade d.o.o.
Darko Dragic
Rudeska Cesta 177
10000 Zagreb
Tel: +385 99 379 41 81
Mail: darko@alkortrade.hr


Dania

Morten Engebretsen AS
Country Manager Carsten Sander
Dronningens gate 28
0154 Oslo
Tel: +45 23 38 46 90
Mail: carsten@engebretsen.no


Estonia

Jakob Sattler
International Sales Manager
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-54
Mail: j.sattler@bora.com


Finlandia

Savo Design & Technic OY
Muuntotie 1
01510 Vantaa
Tel: +358 207 181 450
info@savo.fi


Francja

Francja północny wschód

Laurent Dhaynaut
BORA Holding GmbH
38 Résidence du Nordmeulen
59114 Steenvoorde
Tel: +33 (0) 670 297 868
Mail: l.dhaynaut@bora.com

 

Francja południowy wschód

Vincent Vandemoere
BORA Holding GmbH
Résidence Cap Soleil
Lou Cade 4C
83430 Saint Mandrier sur Mer
Tel: +33 (0) 607 712 420
Mail: v.vandemoere@bora.com

 

Francja północny zachód

Eric Gourdon
BORA Holding GmbH
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Straße 3
6342 Niederndorf
Austria
Tel: +33 (0) 625 533 525
Mail: e.gourdon@bora.com

 

Francja południowy zachód

Christophe David
BORA Holding GmbH
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Straße 3
6342 Niederndorf
Austria
Tel: +33 (0) 611 811974
Mail: c.david@bora.com


Grecja

Mario Theodoridis
Mario Theodoridis & Co
7th km Oreokastro Str.
57013 Thessaloniki
Griechenland
Tel: +30 2310 682285
Email: info-gr@macart.biz


Hiszpania / Andora

Christian Weirich
BORA Showroom Barcelona
Alejandro Goicoechea, 6
08960 Sant Just Desvern
Barcelona
Tel: +34 (0) 628 281832
Mail: c.weirich@bora.com

 

Enrique Buitrago
Tel: +34 699 563772
Mail: e.buitrago@bora.com


Holandia

Glenn van der Kop
Tuulshoek 3
6093 CR Heythuysen
Mail: g.vanderkop@bora.com


Lotwa

SIA ELUX
Cesu street 31 corp I, Riga,
LV-1012, LATVIA
Tel: +371 67709307
Mail: info@elux.lv


Litwa

UAB Prenta
Simas Butkus
Linkmenu g. 5
09300 Vilnius
Tel: +370 650 94 715
Mail: simas.butkus@prenta.lt


Malta

Dominik Lill
Distribution Development Manager
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-59
Mail: d.lill@bora.com


Niemcy

BORA Lüftungstechnik GmbH
Rosenheimer Straße 32
83064 Raubling
Tel: +49 (0) 8035/907-240
Fax: +49 (0) 8035/907-249
Mail: info@bora.com


Nowa Zelandia

Ikon Commercial Ltd
18 Charlies Way
Frankton, HAMILTON 3244
New Zealand
Tel: +64 7 850 8030
Fax: +64 7 850 8032
Mail: info@ikoncommercial.co.nz


Norwegia

Morton Engebretsen AS
Dronningens gate 28
0154 Oslo
Tel: +47 2247 7590
Mail: post@engebretsen.no


Polska

Północna Polska

Paulina Rubinskowska
ul. Sniadeckich 25/27/22
25-366 Kielce (PL)
p.rubinkowska@bora.com
+48 730 500 686

 

Polska Południowa

Lukasz Dudala

ul. Sniadeckich 25/27/22
25-366 Kielce (PL)
l.dudala@bora.com
+48 500 144 844 


Portugalia

Rui Contente
Tel: +351 961 504475
Mail: r.contente@bora.com


Rosja

sprzedaż w Rosji i krajach

CMI Business Consulting GmbH
Grabenstraße 5
40213 Düsseldorf
Tel. +49 211 436 98 166
Email: info@cmi-consult.de
Distributor in Russland
CMI GROUP Russia
1-st Volokolamsky Proezd 10, Bld. 1
123060 Moskau
Tel. +7 (495) 981-9490
Email: info@cmi-group.ru


Szwecja

Morton Engebretsen AS
Dronningens gate 28
0154 Oslo
Norwegia
Tel: +47 2247 7590
Mail: post@engebretsen.no


Szwajcaria

generalny importer wszystkich systemów BORA
sprzedaż produktów BORA Basic & BORA Classic
Suter Inox AG
Schachenstraße 20
5116 Schinznach-Bad
Tel: +41 (0)564 636 333
Mail: suter@suter.ch

Kundendienst für alle BORA Systeme
Vertrieb BORA Professional
Merial Vertriebs AG
Lerchenweg 3
CH-4552 Derendingen
Tel: +41 (0)32 682 22 30
Mail: merial@merial.ch


Słowacja

Peter Dolezal
B. Nemcovej 10
966 22 Lutila
Tel: +43 664 141 9325
Mail: p.dolezal@bora.com


Słowenia

ETIS d.o.o.
Tržaška 333
1000 Ljubljana
Tel: +386 1 200 70 07
Mail: primoz.kozinc@etis.si


Republika Czeska

Peter Dolezal
B. Nemcovej 10
966 22 Lutila
Tel: +43 664 141 9325
Mail: p.dolezal@bora.com


Włochy

Frigo 2000 srl
Viale Fulvio Testi 125
20092 Cinisello Balsamo
Tel: +39 02660 47147
Mail: info@frigo2000.it 


Zjednoczone Królestwo / Irlandia

UK & Ireland Sales Manager
Andy Cummings
Sales north of Thames and M4
Tel: +44 7891 620 553
Mail: a.cummings@bora.com

 

Hilary Fielding
Sales south of Thames and M4
Tel: +44 7496 338 129
Mail: h.fielding@bora.com

 

Claudius Becherer (Showroom Manager)
Tel: +44 20 3693 1390
Mail: c.becherer@bora.com

BORA LAB
Lloyds Wharf
2 Mill Street
London
SE1 2BD
Tel: +44 20 3693 1390

(Showroom Präsentation nur nach Vereinbarung)


Srodkowy wschód

AMH Trading
Manager: Hongbin Li
Crescent Tower, Al Majaz 3, Sharjah, UAE
Tel: +971 4 426 7042
Mobil: +971 50 72 818 72
Mail: bora@amhuae.com

BORA