Chcete naše systémy BORA zažít live u certifikovaného partnera, potřebujete další informace nebo máte na společnost BORA dotaz? Pak prosím zvolte:










Upozornění: Pole označená * jsou povinná.



Technický servis

I u velmi dobrých produktů, které jsou vyráběny s dodržením maximálních nároků na kvalitu, se může ve výjimečných případech objevit závada. Na stránkách myBORA najdete naše rady pro rychlou nápravu vlastními silami, návody k obsluze a pokyny pro čištění.

Náš technický servis je Vám k dispozici od pondělí do čtvrtka v době od 08:00 do 18:00 hod., v pátek od 08:00 do 17:00 hod.

Telefon (bezplatný): +800 7890 0987
E-mail: service@bora.com

Kontakt (zahraničí)

Australien

BORA APAC Pty Ltd
100 Victoria Road
Drummoyne NSW 2047 
Tel: +61 2 9719 2350
Fax: +61 2 8076 3514
Mail: info@boraapac.com.au
Web: www.bora-australia.com.au


Belgien/Luxemburg

Matthias Merlin
Moenstraat 3
8554 Sint Denijs
Tel: +32 (0) 473 624 641
Mail: m.merlin@bora.com


Bulgarien

Jakob Sattler
International Sales Manager
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-54
Mail: j.sattler@bora.com


Deutschland

BORA Lüftungstechnik GmbH
Rosenheimer Straße 32
83064 Raubling
Tel: +49 (0) 8035/907-240
Fax: +49 (0) 8035/907-249
Mail: info@bora.com


Dänemark

Morten Engebretsen AS
Country Manager Carsten Sander
Dronningens gate 28
0154 Oslo
Tel: +45 23 38 46 90
Mail: carsten@engebretsen.no


Estland

Jakob Sattler
International Sales Manager
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-54
Mail: j.sattler@bora.com


Finnland

Savo Design & Technic OY
Muuntotie 1
01510 Vantaa
Tel: +358 207 181 450
info@savo.fi


Frankreich

Vente France Nord-Est

Laurent Dhaynaut
BORA Holding GmbH
38 Résidence du Nordmeulen
59114 Steenvoorde
Tel: +33 (0) 670 297 868
Mail: l.dhaynaut@bora.com

 

Vente France Sud-Est

Vincent Vandemoere
BORA Holding GmbH
Résidence Cap Soleil
Lou Cade 4C
83430 Saint Mandrier sur Mer
Tel: +33 (0) 607 712 420
Mail: v.vandemoere@bora.com

 

Vente France Nord-Ouest

Eric Gourdon
BORA Holding GmbH
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Straße 3
6342 Niederndorf
Austria
Tel: +33 (0) 625 533 525
Mail: e.gourdon@bora.com

 

Vente France Sud-Ouest

Christophe David
BORA Holding GmbH
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Straße 3
6342 Niederndorf
Austria
Tel: +33 (0) 611 811974
Mail: c.david@bora.com

 


Griechenland

Mario Theodoridis
Mario Theodoridis & Co
7th km Oreokastro Str.

57013 Thessaloniki
Griechenland
Tel: +30 2310 682285
Email: info-gr@macart.biz


Italien

Frigo 2000 srl
Viale Fulvio Testi 125
20092 Cinisello Balsamo
Tel: +39 02660 47147
Mail: info@frigo2000.it 


Kroatien

Alkor Trade d.o.o.
Darko Dragic
Rudeska Cesta 177
10000 Zagreb
Tel: +385 99 379 41 81
Mail: darko@alkortrade.hr


Lotyšsko

SIA ELUX
Cesu street 31 corp I, Riga,
LV-1012, LATVIA
Tel: +371 67709307
Mail:
info@elux.lv


Litva

UAB Prenta
Simas Butkus
Linkmenu g. 5
09300 Vilnius
Tel: +370 650 94 715
Mail: simas.butkus@prenta.lt


Malta

Dominik Lill
Distribution Development Manager
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-59
Mail: d.lill@bora.com


Middle East

AMH Trading
Manager: Hongbin Li
Crescent Tower, Al Majaz 3, Sharjah, UAE
Tel: +971 4 426 7042
Mobil: +971 50 72 818 72
Mail: bora@amhuae.com


Neuseeland

BORA APAC Pty Ltd
100 Victoria Road
Drummoyne NSW 2047 
Tel: +61 2 9719 2350
Fax: +61 2 8076 3514
Mail: info@boraapac.com.au
Web: www.bora-australia.com.au


Niederlande

Glenn van der Kop
Tuulshoek 3
6093 CR Heythuysen
Mail: g.vanderkop@bora.com
BORA Service 00800 78900987


Norwegen

Morten Engebretsen AS
Dronningens gate 28
0154 Oslo
Tel: +47 2247 7590
Mail: post@engebretsen.no


Polen

Północna Polska

Paulina Rubinskowska
ul. Sniadeckich 25/27/22
25-366 Kielce (PL)
p.rubinkowska@bora.com
+48 730 500 686

 

Polska Południowa

Lukasz Dudala

ul. Sniadeckich 25/27/22
25-366 Kielce (PL)
l.dudala@bora.com
+48 500 144 844 


Portugal

Rui Contente
Tel: +351 961 504475
Mail: r.contente@bora.com


Österreich

BORA Vertriebs GmbH & Co KG
Prof.-Dr.-Anton-Kathrein-Str. 3
6342 Niederndorf
Tel: +43 5373 62250-0
Mail: mail@bora.com


Russland / Россия

CMI GROUP Russia
Kozhevnicheskaya St. 7, building 2
115114, Russia, Moscow
Tel: +7 (495) 981-9490
Email: info@cmi-group.ru

CMI GROUP Россия
Кожевническая д. 7, строение 2,
115114, Москва
Тел.: +7 (495) 981-9490
e-mail: info@cmi-group.ru


Singapur

Kitchen Culture
2 Leng Kee Road
#01-02/05/07/08
Thye Hong Centre
Singapore 159086
Mail: info@kitchenculture.com


Schweden

Morten Engebretsen AS
Dronningens gate 28
0154 Oslo
Tel: +47 2247 7590
Mail: post@engebretsen.no


Schweiz

Generalimport für alle BORA Systeme
Vertrieb BORA Basic & BORA Classic
Suter Inox AG
Schachenstraße 20
5116 Schinznach-Bad
Tel: +41 (0)564 636 333
Mail: suter@suter.ch

Kundendienst für alle BORA Systeme
Vertrieb BORA Professional
Merial Vertriebs AG
Lerchenweg 3
CH-4552 Derendingen
Tel: +41 (0)32 682 22 30
Mail: merial@merial.ch


Slowakei

Peter Dolezal
B. Nemcovej 10
966 22 Lutila
Tel: +43 664 141 9325
Mail: p.dolezal@bora.com


Slowenien

Siccabo d.o.o.
Primož Kozinc
Tržaška 297
1000 Ljubljana
Tel: +386 1 200 70 07
Mail: primoz.kozinc@siccabo.si


Spanien 

Enrique Buitrago
Tel: +34 699 563772
Mail: e.buitrago@bora.com

 

Katalonien

Christian Weirich
BORA Showroom Barcelona
Alejandro Goicoechea, 6
08960 Sant Just Desvern
Barcelona
Tel: +34 (0) 933 716 359
Mail: c.weirich@bora.com

Andorra

Christian Weirich
BORA Showroom Barcelona
Alejandro Goicoechea, 6
08960 Sant Just Desvern
Barcelona
Tel: +34 (0) 933 716 359
Mail: c.weirich@bora.com


Tschechische Republik

Peter Dolezal
B. Nemcovej 10
966 22 Lutila
Tel: +43 664 141 9325
Mail: p.dolezal@bora.com


UK/Ireland

UK & Ireland Sales Manager
Andy Cummings
Sales north of Thames and M4
Tel: +44 7891 620 553
Mail: a.cummings@bora.com

 

Hilary Fielding
Sales south of Thames and M4
Tel: +44 7496 338 129
Mail: h.fielding@bora.com

 

Simon Matthews
Sales Midlands & Wales
Tel: +44 7852 155 344
Mail: s.matthews@bora.com 

 

Claudius Becherer (Showroom Manager)
Tel: +44 20 3693 1390
Mail: c.becherer@bora.com

BORA LAB
Lloyds Wharf
2 Mill Street
London
SE1 2BD
Tel: +44 20 3693 1390

(Showroom Präsentation nur nach Vereinbarung)


Ukrajina / Україна

Mirs Ldt.
Osipova Str, 37
65012 Odessa
Tel.: +(00)38 0482 35 53 47
Mail: ayutovets@tango.com.ua

Мирс, ООО
ул. Осипова, 37
65012 Одеса
Тел.: +(00)38 0482 35 53 47
Е-пошта: ayutovets@tango.com.ua

BORA